Programy oszczędnościowe

Ubezpieczenia oszczędnościowe, które proponujemy swoim Klientom to interesujący sposób na oszczędzanie pieniędzy na wybrany cel w przyszłości.  Możesz zapewnić swojemu dziecku lepszy start w dorosłość albo zabezpieczyć je na wypadek, gdyby Ciebie zabrakło.  Może chcesz cieszyć się życiem, zwiedzać świat i nie martwić się o dodatkowe środki na emeryturze? Umożliwi Ci to ubezpieczenie oszczędnościowe na życie.  W przypadku Twojej śmierci w trakcie trwania umowy ubezpieczeniowej osoba upoważniona otrzyma wypłatę zgromadzonych pieniędzy. Myśląc pozytywnie zaoszczędzone środki wypłacone zostaną Tobie na koniec okresu ubezpieczenia.                                                                                                                                              Dodatkowo produkt tego typu mobilizuje do regularnego oszczędzania, jednocześnie pozwalając zarobić więcej, niż trzymając pieniądze na koncie oszczędnościowym lub lokacie.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dbamy o to aby nasi klienci nie odkładali dobrych decyzji na później, tylko poczuli się bezpiecznie już teraz i myśleli ze spokojem o przyszłości swojej i swoich najbliższych. Nieustannie szukamy rozwiązań, które zapewnią bezpieczeństwo Klientom w każdej sytuacji. Dzięki współpracy z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, które tworzą coraz prostsze produkty i usługi, dbamy o to by były dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

 

Bardzo ważny jest fakt, że nie trzeba się obawiać straty, gdyż Towarzystwa Ubezpieczeniowe dbają o pomnażanie oszczędności, a ryzyko inwestycyjne leży po ich stronie. Większość środków inwestowana jest w mniej opłacalne instrumenty finansowe, ale za to z pewnym zyskiem.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zawarciem ubezpieczenia, które zapewni Ci ochronę, a na koniec okresu ubezpieczenia wybierasz wszystkie wpłacone środki z zyskiem, wypełnij formularz, napisz swoją datę urodzenia i kwotę, którą chcesz zaoszczędzić, a my przygotujemy Ci ofertę.