UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE

Obecny stan służby zdrowia w Polsce doprowadził  do sytuacji, że jeśli potrzebujemy pomocy lekarskiej, bardzo często czeka nas oczekiwanie w gigantycznych kolejkach. Decydujemy się coraz częściej na wizyty prywatne, a to wiąże się z kosztami.

Niestety cena jednej wizyty lekarskiej to najczęściej ponad 100-200 zł, a dochodzą jeszcze koszty badań, recept i ewentualnych zabiegów czy rehabilitacji.

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne czyli tzw. karty medyczne są rozwiązaniem aby ominąć kolejki  w NFZ i skorzystać z porady lekarza bez limitu na terenie całego kraju w krótkim czasie. Ceny miesięcznych abonamentów medycznych zaczynają się zaledwie od  kilkudziesięciu złotych, a zapewniamy sobie opiekę medyczną i pomoc doświadczonych lekarzy z dnia na dzień  w bardzo dobrze wyposażonych gabinetach .

Zakres prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego może być bardzo szeroki i zapewnić dużo większy komfort niż publiczna służba zdrowia. Zawierając kartę medyczną, klient ma także możliwość ubezpieczenia członków swojej rodziny, w tym dzieci. Produkt ten zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych  bez skierowania. Wszystkie wizyty odbywają się w prywatnych placówkach, bez kolejek i dodatkowych opłat.