Dla firm Systemy fotowoltaiczne, to sposób na istotne obniżenie kosztów prowadzenia przedsiębiorstwa. Mikroinstalacje o mocy do 50kWp nie wymagają projektów oraz pozwoleń na budowę, można je instalować na gruncie, elewacjach oraz dachach budynków. Bieżąca produkcja energii zużywana jest na potrzeby własne a ewentualne nadwyżki wysyłane do sieci energetycznej i sprzedawane do zakładu energetycznego. Każdej firmie daje to więc niezależność od dostawców prądu, niskie koszty energii elektrycznej, podnosi wartość nieruchomości oraz poprawia wizerunek firmy.

 

Dla domu – W naszej ofercie posiadamy instalacje o zróżnicowanej wielkości możliwe do zamontowania na niewielkich domach a nawet domkach letniskowych ale również takie dla zdecydowanie większych posesji. Szeroka gama podzespołów pozwoli dopasować instalację do indywidualnych potrzeb oraz budżetu. Gospodarstwo domowe może cieszyć się darmowym źródłem energii a dzięki obowiązującej ustawie o OZE bilansować nadwyżki energii z zakładem energetycznym. Pozwala to zmniejszyć rachunki za energię elektryczną do absolutnego minimum.

 

Oferta – System możesz sfinansować kredytem, a rata ta jest bliska kwocie, jaką trzeba zapłacić za rachunek tradycyjnemu dostawcy za prąd. Masz również gwarancję, że opłata nie wzrośnie w odróżnieniu do rachunków za energię elektryczną.

Wszystkie formalności załatwimy za Ciebie. Jedną umową. Warto więc zamienić rachunki za energię na niską ratę kredytu. Stopa zwrotu z inwestycji jest o wiele atrakcyjniejsza niż oprocentowanie dostępnych na rynku lokat. Niech więc Twoje pieniądze i Twój dach pracują dla Ciebie.

 

Gwarancja – Gwarancja od 25 do 35 lat, instalacja zwraca się w 6 do 8 lat.

Gwarancja jest jedną z kluczowych kwestii, które należy przeanalizować przed zakupem systemu. Oferta ENESO to aż 25 lat gwarancji na wydajność paneli fotowoltaicznych oraz błyskawiczny serwis, który gwarantuje spokój przez lata. Instalacja zakupiona na kredyt zwraca się przeciętnie po 7 latach, a bez kredytu – po 6. Wydajność paneli to nawet 35 lat.